Neden Efdal

Neden Efdal

Efdal Okulları değerleri ve başarılarından ödün vermeden 1974 yılından beri mutlu, başarılı ve hayata hazır bireyler yetiştirerek alanında öncü olmayı başarmıştır. Değer temelli, bütünsel ve tematik eğitim modelimiz öğrencilerimizin bireysel özelliklerini ortaya çıkaracak şekilde sürekli güncellenerek çağın gerekliliklerine göre düzenlenmektedir. 

Vizyonumuz; öğrenci, veli ve çalışanlarıyla bütünleşmiş bir aile kurumu olarak güvenilir ve saygın duruşumuzu sürdürmek ve yarattığımız farklılıklarla öğrencilerimizin hayatlarına yön vermeye devam etmektir.

Varlık Amacımız;

· Öğrenmekten keyif alan

· Kendisiyle, toplumsal çevresiyle ve doğa ile barışık

· Değişikliklere uyum sağlayabilecek kadar esnek ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmektir.

Farkımız;

· Eğitimin öğretimden önce geldiği ilkesinden hareketle sorumluluk sahibi, dürüst, değerlerine sahip çıkan ve öğrenme sürecinden keyif alan Atatürkçü bireyler yetiştirmek.

· Öğrencilerimizin akademik ve kişisel özelliklerine hakim olarak her biri için uygun eğitim ve öğretim ortamını hazırlamak.

· Kurulan kalite yönetim sistemi ile süreçleri sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.

· En iyiye ulaşmak adına velilerimizden ve öğrencilerimizden gelecek her türlü geribildirimle titizlikle ilgilenmek ve kurumun daimi olarak kendini yenilemesini sağlamak.